Festivali Animist Tallinn kõige sürreaalsem pidu. Võimalus teha endale UV värvidega helendavad näo- ja kehamaalingud ning tantsida end hingetuks. Ülal saalis näeb öökinoprogrammi “Sürreaalia”, kohal on ka filmide autorid.


Käärkäsi aka Sizors on mitmepalgeline produtsent, kelle ampluaa ulatub triphopist trummi ja bassini välja. Inspireerituna unustuste hõlma kadunud filmidest ja muusikast, tükeldab ja hakib ta vanadest headest ridadest uue koloriidiga lood. Kuigi on ka solo trummi ja bassi lugusid, siis peamiselt teeb ta antud žanris koostööd Audioholicuga, kellega koos on loodud projekt Audiokäärid (aastast 2009). Koostöö tulemusena valmivad jazzi ja funky sugemetega hoogsad peo bängerid.

Nii nagu tema looming, nii on ka Käärkäsi ise mitmekesine tegelane trummi ja bassi maastikul – üheks asutajaliikmeks plaadifirma KLDR, andnud välja Eesti trumm ja bass kogumikke Keldrist Kõlab Trummi ja Bassi (kokku 3). Lisaks on ta korraldanud mitmeid trummi ja bassi üritusi (sealhulgas ka läbi veebi -JazzTv 2010) ning on ka praegu Bassiõhtu ja Labürindi üheks eestvedajaks. Tema lugusid on välja andnud peale KLDR`i veel ka Lejal Globe ning ADM. Esinemisi on olnud tal arvukalt nii siinpool kui teiselpool Eesti piiri.

Greg on DJ ja produtsent, kes pärit siit samast Tallinnast. Plaatide keerutamisega on ta tegelenud kõigest pisut üle aasta, kuid vaatama keerulisele koroonaajale on ta selle aastaga saanud kogemust enam kui küll. Talle meeldib eksperimenteerida erinevate muusikastiilidega ning seetõttu on mänginud väga erinevates kohtades väga erinevaid žanreid. Tema muusikavalikust jookseb läbi igasugust mussi alates house’st, discost ja electrost lõpetades breakbeati, erineva trummi ja bassi ning junglega. Erinevus ju teatavasti rikastab!