Olivier Catherin on kutseline etnoloog. Ta kuulus Prantsuse Animatsioonfilmi Liidu (AFCA) juhatusse, kus korraldas rahvusvahelist animafilmi päeva (International Animation Film Day). Aastal 2008 rajas ta tootmisettevõtte nimega „Les Trois Ours“. Lisaks muudele filmidele on ta olnud produtsent filmile „Kiki of Montparnasse“, mis võitis Césari auhinna parima animafilmi eest. Ajavahemikus 2015-2018 vastutas ta Pictanovo tootmisettevõttes Hauts-de-France’i (Põhja-Prantsusmaa) piirkonna animatsioonivaldkonna eest. Olivier Catherin on Euroopa Animatsiooniauhindade (European Animation Awards – Emile Awards) kaaslooja ja mänedžer. Hetkel töötab ta vabakutselise produtsendina rahvusvaheliste projektide juures ning õpetab ta Prantsusmaal animatsiooni ja filmijalugu (INA sup’is ja Sciences Po’s).


Olga Bobrowska omandas 2020. aastal Uniwersytet Jagielloński ülikoolis Krakowis doktorikraadi. Ta loeb animafilmi teemal loenguid nii Krakowis (Uniwersytet Jagiellońskis) kui ka Varssavis (Poola-Jaapani infotehnoloogia akadeemias PJATK). Bobrowska peamised huvivaldkonnad hõlmavad endas järgmisi märksõnu: animatsioon, propaganda, ideoloogiliste doktriinide visuaaldiskursused, politiseeritud representatsiooni puudutavad probleemid, narratiiviteooriad, adaptatsioon, feminism ja sinoloogia. Bobrowska on rahvusvahelise filmifestivali StopTrik (Maribor, Sloveenia/Lodz, Poola) kaaslooja ning läbiviija.


Mats Grorud on Norrast pärit filmirežissöör ja animaator. Ta on lavastanud lühifilme ning on töötanud animaatorina mitmete mängu-, dokumentaal- ja muusikavideote juures. Matsi lapsepõlves töötas tema ema Liibanoni põgenikelaagrites õena. 1990. aastatel õppis Mats Liibanoni Ameerika ülikoolis Beirutis, töötades samal ajal Burj el Barjanehi põgenikelaagris inglise keele- ja animatsiooniõpetajana. Oma esimese täispika animafilmi „Torn“ (2018)  stsenaariumi kirjutas ta pagulaste jutustuste ja kogemuste põhjal.